Vítejte na nové verzi našich stránek! Neustále pracujeme na jejich vylepšení a přidávání nových funkcí. Pokud narazíte na jakýkoliv problém, prosím, dejte nám vědět. Děkujeme za Vaši trpělivost a zpětnou vazbu.

Opakované netěsnosti přírubových spojů

Přírubové spoje jsou klíčovými prvky v potrubních systémech a opakované úniky mohou ohrozit bezpečnost i účinnost.

Nabízíme produkty, které odolávají měnícímu se tlaku, extrémním teplotám i chemickému prostředí. Posouzením jedinečných vlastností Vaší aplikace navrhujeme řešení, která eliminují opakované úniky a snižují tak potřebu údržby.

Odborný tým Flange Management

Pro nejnáročnější provozy máme k dispozici oddělení specializující se na řešení těsnosti přírubových spojů. Protože jsme vyvinuli vlastní maziva, můžeme nabídnout i spolehlivé výpočty utahovacích momentů, odbornou montáž s utažením a garanci těsnosti.

Synergie vlastních těsnicích materiálů, maziv, výroby a odborného servisního týmu nám umožňuje řešit i nejkritičtější aplikace v rafinériích, chemičkách i jaderných elektrárnách.

Mohlo by se Vám hodit

Komplexní řešení

Komplexní řešení

Komplexní řešení těsnosti přírubových spojů Na základě analýzy našeho inženýra Vám navrhneme nejvhodnější řešení a dodáme veškerý potřebný materiál. Montáž spoje bude ná

Více informací
Přírubová těsnění

Přírubová těsnění

Nabízíme vysekávání přírubových těsnění. Těsnicí desky, přírubové těsnicí pásky, hřebínková těsnění, kovová a gumokovová těsnění, RTJ kroužky, spirály.

Více informací

Naše řešení pro

Jste připraveni hodit starosti s výběrem těsnění za hlavu? Ozvěte se nám

a získejte cenné rady a informace ohledně průmyslových těsnění

Logo Pokorny Industries

Pokorny Industries Partnerství v kvalitě

© Pokorny industries s.r.o. 2024 - všechna práva vyhrazena

Vytvořeno servisdesign